Відгуки про компанію Спортивний iнтернет - магазин "SPORTSMAN"
- Юлія Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Зв'язалися одразу, ввічливий менеджер, відправили посилку раніше, ніж було заплановано, безкоштовна доставка, товар відповідає опису
- Коментар продавця
Дякую вам, дуже приємно з вами співпрацювати)
- Коментар продавця
- Ігор П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Швидко, вчасно, надійно, позитивно, рекомендую
- Татьяна Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Сергій Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Посилка прийшла швидко. Менеджер усе зрозуміло пояснив. Сумнівався стосовно замовлення через необхідність попередньої оплати. Для майбутніх покупців хочу сказати що магазин чесний. Дякую продавцю!
- Коментар продавця
Чудовий відгук) дуже вдячний вам за замовлення, та довіру)
- Коментар продавця
- Андрій С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Оксана У.
- Коментар продавця
Дякую вам за відгук.
- Коментар продавця
- Светлана М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Гамак пришел,хорошо упакован,качесво хорошее.Два карабина,гамак и две стороны ,только мне обещала с 13 -ми петлями,а эти короче . Отправка конечно была долгой,до 5 дней, Немного пришлось по волноваться,Но успели дойти к открытию моей студии!!!Спасибо!
- Коментар продавця
Отправка была в сроки который оговаривали перед оформлением заказа. Относительно того что вам пришли гамаки не такой длинной, мы не увидели от вас фото подтверждения, на складе товар перед отправкой проверяют, по этому практически не возможно что пришел не такой товар.
- Коментар продавця
- Игорь Ц.
Быстро выслали,доступно объясняли
- Коментар продавця
Дякую за оцінку.
- Коментар продавця
- Олександр Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відповідає опису, якість хороша...
Відправлення поїхало з затримкою, але доставлено в сток. Купували на День Народження, приїхало впритул по часу..- Коментар продавця
Вибачте на складі були технічні складнощі, через це виникла затримка повідправці, головне що встигли відправити до потрібної дати.
- Коментар продавця
- Богдан П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Найнижча ціна, серед конкурентів, швидко зв’язались та відправили товар. Якість майки дуже гарна та приємна на дотик 🙂
- Коментар продавця
Дякую за відгук вам, дуже приємно читати такі відгуки!!!)))
- Коментар продавця
