Окуляри спортивні сонцезахисні зі змінними лінзами та поляризацією у футлярі JHUA JH-136-2 чорний
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: JH-136-2
874 ₴
699 ₴
Показати оптові ціниПризначення
Окуляри спортивні сонцезахисні JHUA JH-136-2 — це незамінний супутник для всіх, хто прагне максимальної ефективності під час тренувань і змагань. Вони стануть ідеальним вибором для велосипедистів, бігунів, лижників, а також активних мандрівників, які цінують комфорт і функціональність. Особливо підійдуть тим, хто тренується в умовах змінного освітлення й вимагає універсальності від екіпірування.
Опис
Поляризаційні лінзи TAC ефективно блокують відблиски від сонця, води чи асфальту, забезпечуючи якісне зображення без спотворень навіть у яскравому денному світлі. Цю перевагу особливо оцінять велосипедисти та бігуни, для яких важливо бачити всі деталі маршруту.
Три змінні лінзи — сині, жовті й прозорі — дозволяють адаптувати окуляри до будь-яких погодних умов: від яскравого сонця до туманного ранку чи вечірньої пробіжки. Це перетворює модель JH-136-2 на універсальний інструмент для щоденної активності.
Легка, але міцна оправа з TR90 вирізняється високою гнучкістю та стійкістю до деформацій, що робить окуляри практично невагомими під час носіння та стійкими до пошкоджень навіть за умов активного використання.
Обтічна форма оправи не лише надає окулярам динамічного вигляду, але й мінімізує опір вітру, покращуючи аеродинаміку та візуальне охоплення без спотворень по краях. Завдяки такому дизайну зображення залишається чітким навіть під час різких поворотів голови.
Рельєфна внутрішня поверхня дужок посилює утримання окулярів, запобігаючи зісковзуванню під час інтенсивного руху або потовиділення. А мінімалістичний дизайн чорної оправи робить цю модель універсальною — вона бездоганно поєднується як із яскравим спортивним одягом, так і з повсякденним стилем.
Компанія JHUA черпає натхнення зі світу прогресивних технологій: саме вони впровадили в лінзи TAC мікрошари, розраховані за принципом Френеля для підвищення контрастності зображення — технологія запозичена із систем навігації для безпілотників.
Наша думка
Якщо ви шукаєте окуляри, які адаптуються до будь-якого ритму вашої активності та не знають компромісів у комфорті й захисті — JHUA JH-136-2 вас точно не підведуть. Універсальні змінні лінзи, легка конструкція TR90 та впевнене прилягання роблять їх ідеальними для занять спортом і активного відпочинку за будь-яких умов.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Окуляри: 1 шт<br/>Кейс: 1 шт<br/>Мішечок для окулярів: 1 шт.<br/>Оправа для діоптрії: 1 шт.<br/>Поляризована тестова карта: 1 шт<br/>Читна тканина<br/>Інструкція<br/>Коробка |
| Вид | Окуляри спортивні |
| Вікова група | Для дорослих |
| Матеріал лінз | Триацетат целюлоза (TAC) |
| Матеріал оправи | Пластик TR90 |
| Призначення | Захист очей від впливу ультрафіолетових променів, зниження відблисків від сонця, води, снігу або асфальту, захист очей від вітру пилу під час руху |
| Стать | Жіночий, Чоловічий |
| Тип оправи | Напівправа |
| Колір лінзи | Синій |
| Колір оправи | Чорний |
- Ціна: 699 ₴











